Gra dnia: Tap Titans (Android, iOS)

04.04.2015 o godzinie 12:00 napisane przez Agnieszka Hornstein w CiekawostkiGra dniaGry na smartfony

Są takie dni, kiedy nic nie pomaga - nawet przebijanie foliowych bąbelków. Może właśnie na takie okazje wymyślono gry jak Tap Titans. Kreskówkowa, mobilna gierka free-to-play zawiera w sobie elementy zręcznościówki, RPG-a i hack’n’slaya polegającego na stukanie w dotykowy ekran - tap’n’slaya.

Zaczynam grę od jednego bohatera i całej ekipy potworków, które niby nie są zbyt ruchliwe, ale samym swoim ogromnym jestestwem i upartością chcą opanować świat. Wszystko wygląda przyjaźnie, kolorowo i przenosi mnie do jakiegoś innego uniwersum, w którym liczą się głównie konsekwentne tapnięcia. Jeden Tytan za drugim kapituluje – od czasu do czasu siekam też jakiegoś bossa na czas. Rozgrywka jest idealnie prosta, a zasady przejrzyste. Z czasem odblokowują się kolejni zapełniający planszę bohaterowie, którzy powolutku, delikatnie, ale lojalnie wspierają mnie w naprawianiu świata.

Jak odpala się Tap Titans w miejscu publicznym, to przynajmniej od razu widać, że trwa gra i toczą się zacięte walki a nie jakieś sprawdzanie poczty – kontakt ręki z dotykowym ekranem tabletu czy smartfona z tak maniakalną prędkością i częstotliwością mówi sam za siebie. Nie ma na co czekać - pora zakasać rękawy i przygotować się na długie sesje walecznych tapnięć. Tap! Tap!

Podobne artykuły

Graj teraz w Tap Titans
Gry na smartfony, Gry zręcznościowe, RPG
Tap Titans ZdjęciaTap Titans Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Tap Titans Tags
  • tap titans